Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2010 -Es versenyév!!

RAJKA

Bernhardt László 1.cs. Dt: 149715 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 0. 0h 0,00p R: 0. 0h 0,00p Vk: 238. 1h 3,46p

HU 09-50-49026 H 01 08:48:03 1216,70 m/p 0 0,00 0 0,00 684 3,46

 

Bernhardt László 2.cs. Dt: 149715 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 19. 2h 14,97p R: 111. 2h 13,20p Vk: 126. 2h 16,94p

HU 09-13-29421 H 01 08:35:04 1360,22 m/p 22 10,61 202 8,99 203 10,17

HU 09-13-29450 T 01 08:43:00 1268,77 m/p 77 4,36 442 4,21 447 6,77

 

Bernhardt László 4.cs. Dt: 149715 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 35. 1h 4,47p R: 185. 1h 4,39p Vk: 203. 1h 6,89p

x HU 09-50-49030 T 01 08:42:52 1270,21 m/p 76 4,47 433 4,39 438 6,89

 

HOLICE

Bernhardt László 1.cs. Dt: 219215 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 12. 3h 26,88p R: 40. 3h 34,80p Vk: 49. 4h 39,55p

x HU 09-13-29421 H 08 10:35:58 1178,79 m/p 34 10,55 80 12,75 115 12,73

HU 09-13-29450 T 08 10:36:04 1178,15 m/p 37 10,20 84 12,67 122 12,63

HU 09-13-29464 H 08 10:41:17 1146,02 m/p 72 6,13 243 9,38 316 9,81

HU 09-13-29468 H 08 10:48:12 1106,03 m/p 0 0,00 0 0,00 690 4,38

 

Bernhardt László 2.cs. Dt: 219215 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 14. 3h 25,01p R: 43. 3h 33,15p Vk: 61. 3h 33,93p

HU 09-13-29463 H 08 10:38:59 1159,97 m/p 52 8,45 159 11,12 209 11,37

x HU 08-13-06283 H 08 10:39:01 1159,77 m/p 53 8,34 161 11,08 211 11,34

HU 09-13-29435 H 08 10:39:18 1158,03 m/p 54 8,22 167 10,95 219 11,22

 

Bernhardt László 3.cs. Dt: 219215 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 0. 0h 0,00p R: 126. 2h 12,47p Vk: 160. 2h 14,01p

HU 09-M-120013 T 08 10:44:27 1127,36 m/p 0 0,00 353 7,11 454 7,81

HU 09-13-29448 T 08 10:46:14 1117,11 m/p 0 0,00 438 5,36 565 6,20

 

Bernhardt László 4.cs. Dt: 219215 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 29. 1h 6,01p R: 144. 1h 9,36p Vk: 190. 1h 9,80p

HU 09-50-49005 H 08 10:41:17 1146,02 m/p 73 6,01 244 9,36 317 9,80

 

 

VELKE MEZYRICI

 

Bernhardt László 1.cs. Dt: 320824 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 4. 5h 66,02p R: 17. 5h 60,39p Vk: 41. 5h 52,68p T: 154. 3h 29,93p

x HU 09-13-29453 H 22 10:53:31 1576,40 m/p 4 16,10 74 14,91 212 13,35 625 10,75

HU 09-13-29472 H 22 10:53:35 1575,89 m/p 6 15,88 78 14,83 216 13,29 631 10,70

HU 09-M-120031 T 22 10:57:19 1547,51 m/p 23 14,08 169 12,96 350 11,34 876 8,48

HU 09-13-29408 H 22 11:01:38 1515,94 m/p 51 11,10 319 9,87 563 8,25 0 0,00

HU 09-13-29426 H 22 11:03:50 1500,35 m/p 72 8,86 419 7,82 687 6,45 0 0,00

HU 09-13-29401 T 22 11:05:21 1489,78 m/p 81 7,91 481 6,54 0 0,00 0 0,00

 

Bernhardt László 2.cs. Dt: 320824 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 11. 4h 49,18p R: 54. 3h 38,06p Vk: 90. 3h 33,18p T: 186. 3h 24,48p

HU 09-13-29421 H 22 10:57:07 1549,00 m/p 22 14,18 164 13,06 341 11,47 857 8,65

HU 09-50-49005 H 22 10:58:09 1541,31 m/p 26 13,76 189 12,55 381 10,89 932 7,97

HU 08-13-06283 H 22 10:58:15 1540,57 m/p 29 13,44 194 12,45 386 10,82 944 7,86

x HU 09-13-29435 H 22 11:05:30 1488,74 m/p 82 7,80 0 0,00 0 0,00 0 0,00

 

Bernhardt László 3.cs. Dt: 320824 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 24. 1h 10,57p R: 161. 1h 9,19p Vk: 232. 1h 7,65p T: 0. 0h 0,00p

HU 09-50-49030 T 22 11:02:33 1509,40 m/p 56 10,57 352 9,19 604 7,65 0 0,00

 

Bernhardt László 4.cs. Dt: 320824 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 20. 1h 15,57p R: 126. 1h 14,63p Vk: 184. 1h 13,09p T: 296. 1h 10,41p

HU 09-13-29417 T 22 10:54:05 1572,02 m/p 9 15,57 88 14,63 230 13,09 663 10,41

 

 

 HUMPOLEC

 

D07 egyesületi díjlista

1. Bernhardt László 2.cs. HU 09-13-29468 H 1491,58 m/p

2. Bernhardt László 1.cs. HU 09-50-49030 T 1490,47 m/p

3. Steinman István 1.cs. HU 09-13-29804 T 1486,34 m/p

4. Csóri Csaba 4.cs. HU 09-13-30024 H 1485,25 m/p

5. Csóri Csaba 2.cs. HU 08-13-05015 H 1484,07 m/p

Tagonkénti eredmények

galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport versenyk. tagszöv.

Bernhardt László 1.cs. Dt: 365140 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 19. 2h 25,26p R: 84. 2h 27,61p Vk: 118. 2h 27,38p T: 251. 1h 14,35p

HU 09-50-49030 T 29 12:04:59 1490,47 m/p 2 17,20 13 17,06 32 16,85 321 14,35

x HU 08-13-06283 H 29 12:16:16 1424,84 m/p 87 8,06 329 10,55 465 10,53 0 0,00

Bernhardt László 2.cs. Dt: 365140 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 12. 3h 40,61p R: 52. 3h 42,78p Vk: 76. 3h 42,16p T: 181. 2h 26,18p

HU 09-13-29468 H 29 12:04:48 1491,58 m/p 1 17,30 10 17,12 29 16,89 313 14,42

HU 09-13-29401 T 29 12:10:08 1459,78 m/p 14 15,90 81 15,66 144 15,22 601 11,76

HU 09-13-29417 T 29 12:16:38 1422,81 m/p 93 7,41 356 10,00 498 10,05 0 0,00

Bernhardt László 3.cs. Dt: 365140 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 22. 2h 20,74p R: 95. 2h 24,35p Vk: 134. 2h 24,05p T: 317. 1h 9,52p

HU 09-50-49127 T 29 12:13:00 1443,24 m/p 48 12,25 190 13,41 283 13,19 843 9,52

HU 08-13-06194 H 29 12:15:50 1427,26 m/p 83 8,49 310 10,94 442 10,86 0 0,00

Bernhardt László 4.cs. Dt: 365140 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0

Úti 5B: E: 29. 1h 11,60p R: 109. 2h 20,65p Vk: 152. 2h 20,55p T: 332. 1h 8,90p

HU 09-M-120038 T 29 12:13:52 1438,31 m/p 54 11,60 225 12,69 331 12,49 910 8,90

HU 09-13-29467 H 29 12:19:02 1409,63 m/p 0 0,00 455 7,96 634 8,06 0 0,00

 

RÖVIDTÁV   4-1 ut alapján

Versenykerület   350csapatbol

    1cs       72.     11h

    2cs       86.      9h

    3cs     199.     5h

    4cs     206.      4h

Röpcsoport     248csapatbol

    1cs     43.       10h

     2cs    50         9h

     3cs    143        5h

     4cs     148       4h

 D07 egyesületi Rövidtávú csapatbajnokság 4-1 út után

Értékelés: Csapatgalambokból betlivel 5 befutóval

1. Steinman István 1.cs. 15 h. 212,28 p

2. Csóri Csaba 2.cs. 14 h. 184,97 p

3. Csóri Csaba 3.cs. 14 h. 181,73 p

4. Csóri Csaba 1.cs. 14 h. 177,77 p

5. Kovács Mihály 1.cs. 14 h. 169,83 p

6. Steinman István 2.cs. 13 h. 156,31 p

7. Steinman István 3.cs. 13 h. 150,74 p

8. Csóri Csaba 4.cs. 11 h. 143,21 p

9. Steinman István 4.cs. 12 h. 137,48 p

10. Gyuricza György 1.cs. 11 h. 124,29 p

11. Bernhardt László 1.cs. 10 h. 118,16 p

12. Bernhardt László 2.cs. 10 h. 114,80 p

13. Lepsényi Sándor 1.cs. 11 h. 102,78 p

14. Csoknyai Mihály 1.cs. 10 h. 95,70 p

15. Lepsényi Sándor 2.cs. 10 h. 93,91 p

16. Richter Béla 1.cs. 8 h. 87,37 p

17. Tibád József 1.cs. 10 h. 81,27 p

18. Kovács Mihály 2.cs. 6 h. 80,99 p

19. Paulusz István 1.cs. 8 h. 80,89 p

20. Paulusz István 3.cs. 7 h. 80,44 p

21. Terdik György 1.cs. 8 h. 69,98 p

22. Vörös József 1.cs. 6 h. 60,73 p

23. Nagy Sándor 1.cs. 6 h. 60,65 p

24. Csoknyai Mihály 2.cs. 5 h. 40,53 p

25. Terdik György 2.cs. 4 h. 39,93 p

26. Paulusz István 2.cs. 3 h. 33,89 p

27. Bernhardt László 4.cs. 3 h. 33,18 p

28. Bernhardt László 3.cs. 3 h. 31,31 p

29. Gyuricza György 2.cs. 4 h. 31,25 p

30. Domak Balázs 1.cs. 3 h. 29,91 p

31. Lepsényi Sándor 3.cs. 3 h. 29,50 p

32. Muránszki Sándor 1.cs. 3 h. 27,90 p

33. Csoknyai Mihály 3.cs. 3 h. 26,93 p

34. Vörös József 2.cs. 3 h. 24,95 p

35. Rideg Tibor 1.cs. 2 h. 24,71 p

36. Muránszki Sándor 3.cs. 3 h. 24,22 p

37. Richter Béla 2.cs. 3 h. 22,55 p

38. Nagy Sándor 3.cs. 2 h. 18,76 p

39. Tibád József 2.cs. 2 h. 16,01 p

40. Vörös József 3.cs. 2 h. 15,36 p

41. Nagy Sándor 2.cs. 2 h. 14,49 p

42. Kovács Mihály 3.cs. 1 h. 12,60 p

43. Paulusz István 4.cs. 1 h. 8,52 p

44. Tibád József 3.cs. 1 h. 7,31 p

45. Domak Balázs 2.cs. 1 h. 6,87 p

46. Richter Béla 3.cs. 1 h. 6,21 p